Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3d
Wykonujemy fotorealistyczne projekty mebli oraz innych produktów, a także wstawiamy je w dowolnie zaaranżowane wnętrza. Projekty te wykonywane są za pomoca trójwymiarowej grafiki komputerowej, co znacznie obniża koszty sesji reklamowej i budowy pomieszczenia wraz z jego aranżacją. Każdy detal wykonany jest digitalnie. Zajmujemy sie również wstawianiem mebli z wykonanych wcześniej zdjęć w aranżację stworzoną w technologii 3d.
Wizualizacje pozwalają pokazać Państwa produkt z jak najlepszej strony, wydobywając każdy jego szczegół, dzięki czemu projekty 3d są coraz chętniej niż zwykłe fotografie, wykorzystywane w katalogach, bilboardach czy filmach reklamowych.
Technika 3d pozwala na umieszczenie mebli w dowolnym pomieszczeniu o dużej powierzchni, dzięki czemu nie ogranicza nas przestrzeń. Możemy zastoswać dowolnych materiałów oraz kolorystyki w aranżacji. Produkty mozemy przedstawić na białym tle, jest to idelane zastosowanie w katalogach produktów. Fotorealistyczna jakośc oraz wysoka rozdzielczość pozwala prezentować projekty 3d nawet na tak dużych powierzchniach jak bilboardy.
Wizualizacje na białym tle pzrekazujemy Państwu z zaznaczonym kanałem alpha, aby mogli Państwo zmieniać tło na dowolny kolor.